mLease: Kompleksowa Obsługa Leasingu

Zintegrowany System Obsługi Procesów Leasingowych

Procesy biznesowe systemu mLease wspomagają kompleksowo obsługę umów leasingowych od przygotowania oferty, poprzez obsługę wniosku, przygotowanie umowy, obsługę posprzedażową oraz windykację należności. System IT do obsługi leasingu kompleksowo automatyzuje obsługę procedur finansowych w oparciu o kalkulację instrumentu finansowego, pełną rachunkowość bilansową i podatkową prowadzoną dla operacji leasingowych w postaci księgi pomocniczej. Obsługa finansowania jest w pełni zsynchronizowana z obsługą umowy leasingowej – zautomatyzowana w oparciu o przepływy finansowe z bankami i leasingobiorcą. System leasingowy wspiera wymogi raportowe w oparciu o własny generator sprawozdań finansowych oraz budowę przedmiotowych data mart-ów przy wykorzystaniu Oracle Business Intelligence. Obsługa back office obejmuje zarządzanie majątkiem oraz obsługę księgi głównej (ERP). Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu dla branży leasingowej procesy sprzedaży mogą być dostosowane do wymagań udzielania szybkiego leasingu prowadzonego w sieci placówek bankowych w oparciu o aplikację mobilną inicjującą proces sprzedaży, który integruje w sobie zadania scoringu, kalkulacji i oceny wiarygodności przy wykorzystaniu baz zewnętrznych. System IT dla branży finansowej obsługuje tworzenie dokumentu JPK, transakcje Split-Payment oraz jest zgodny z wymaganiami RODO.

Najlepszy CRM dla branży leasingowej
Przewagi mLease Nad Konkurencją:

Modułowa Budowa

Oprogramowanie dla firm leasingowych mLease jest kompleksowym systemem IT dla branż finansowych realizującym podstawowe i pomocnicze procesy biznesowe związane z udzieleniem, obsługą, kontrolą i oceną instrumentów finansowych (leasing i wynajem) za pośrednictwem dedykowanych modułów:

Pełna Automatyzacja

Automatyzacja obsługi instrumentu finansowego realizowana w oparciu o:

Modułowa Budowa

Moduł rozliczeniowy tworzy trzon oprogramowania dla leasingu mLease. Składa się on z trzech wzajemnie zintegrowanych warstw merytorycznych: handlowej, operacyjnej i księgowej. Zastosowanie warstwowego podziału pozwala na dostosowanie zakresu wdrożenia systemu do wymagań i specyfiki firmy leasingowej. Wysoki poziom automatyzacji w połączeniu ze wsparciem narzędziowym pozwala na minimalizację kosztów obsługi produktów leasingowych udzielanych w nowoczesny i oczekiwany przez rynek sposób. Architektura oferowanego oprogramowania dla leasingu zapewnia łatwą integrację z systemami zewnętrznymi (finansowymi, operacyjnymi i handlowymi). Rozwiązanie to także znacznie ułatwia konwersję danych z innego rozwiązania i umożliwia etapowe jego wdrażanie.

Program komputerowy dla firm leasingowych
mLease - poznaj jego
Rozbudowane Funkcje

Interesujące ? Zostaw kontakt lub zadzwoń do nas.
Przewiń do góry