Kariera w Softman S.A.

Aktualne Oferty Pracy

Kierownik Zespołu Programistów

Poszukujemy osoby, która potrafi efektywnie zarządzać zespołem (5-10 osób) programistów i zagwarantuje prawidłową (poprawną i terminową) realizacje zadań realizowanych przez ten zespół.

Profil Zawodowy:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie IT lub pokrewnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w analizie biznesowej/systemowej
  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych
  • Znajomość technologii bazodanowych (Oracle, Java, Spring, Angular JS)

Zakres Obowiązków:

  • Zarządzanie dostępnością/ciągłością usług IT
  • Zapewnienie wymaganych parametrów usług IT
  • Zarządzanie wiedzą
  • Zarządzanie problemami
  • Współpraca przy opracowywaniu i realizacji strategii i rozwoju usług informatycznych
  • Współtworzenie standardów technologicznych
  • Dbanie o rozwój zawodowy członków zespołu
  • Budowanie pozytywnych relacji w zespole

Mile widziane osoby z talentami koncyliacyjnymi i doświadczeniem na stanowisku lidera programistów w średniej wielkości organizacji (nie w dużej korporacji).

Oferujemy:

  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Przyjazną przestrzeń pracy
  • Niekorporacyjną kulturę pracy
  • Możliwość decydowania om własnym rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres: rekrutacja@softman.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Softman S.A. z siedzibą przy ul. Okulickiego 5F, 05-500 Piaseczno, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”