O Firmie Softman S.A.

Programy do windykacji - Softman

Dlaczego Softman ?

30 Lat Tradycji

Istniejemy na rynku od 1991 roku. Przez cały ten czas nieustannie rozwijamy się i oferujemy naszym klientom niezawodne rozwiązania IT, które wspierają ich w codziennym biznesie. Sprzedajemy nasze rozwiązania na rynku Polskim i w Unii Europejskiej.

Doświadczony Zespół i Dojrzałe Rozwiązania

Obecnie zatrudniamy na stałe ponad 50 osób. Nasz zespół wyróżnia głęboka wiedza merytoryczna i doświadczenie w dziedzinie finansów i rozliczeń, której owocem są oferowane klientom, sprawdzone rozwiązania, rozwijane z powodzeniem od wielu lat.

Złoty Partner Oracle

od 1991 r. jesteśmy nieustannie Złotym Partnerem Oracle – niekwestionowanego lidera na rynku oprogramowania do obsługi przedsiębiorstw, a w szczególności systemów zarządzania baz danych

Oracle-Gold-Partner-Logo

Jesteśmy Liderem w Polsce Pod Względem Badań i Rozwoju

Wieloletnią tradycję łączymy z nowoczesnością. W raporcie Computerworld TOP200 z 2016 roku zajmujemy czołowe miejsce wśród Polskich firm informatycznych pod względem udziału wydatków na R&D w stosunku do przychodów ze sprzedaży IT.

ISO 27001:2013

Nasz System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji jest zgodny z wymaganiami ISO 27001:2013

softman-iso-iec-27001-2013-year-2022
Kliknij aby powiększyć

Zdobyliśmy Wiele Nagród

Diament Forbes

PIIT

Diament Forbes

nagroda gepard biznesu

Gepard Biznesu

nagroda gazela biznesu

Gazela Biznesu

Zadowoleni Klienci

Obsługujemy klientów z sektorów finansowego i publicznego. We współpracy z Naszymi Klientami stawiamy od zawsze na dobre partnerstwo, a długoletnie strategiczne relacje biznesowe jakimi się z dumą chwalimy, są tego najlepszym dowodem.

Poprzedni
Następny
Interesujące ? Zostaw kontakt lub zadzwoń do nas.
Przewiń do góry